Ірпінь - ветеранам

Assistance Center for Warriors at the Kyiv Regional State Administration

30 червня в Ірпінський райдержадміністрації відбувся круглий стіл "Шляхи розвитку малого та середнього бізнесу ветеранів АТО"

30 червня в Ірпінський райдержадміністрації відбувся круглий стіл "Шляхи розвитку малого та середнього бізнесу ветеранів АТО".

У заході взяли участь: Ірпінський мер Володимир Карплюк, народний депутат України, відомий підприємець Сергій Тарута, провідний науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, координатор конкурсу Дорожніх карт Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Ольга Красовська, проректор з наукової роботи ДВНЗ «КНЕУ», керівник проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО «Акселератор бізнесу 4.5.0.» Лариса Антонюк, керівник Центру допомоги учасникам АТО при Київській обласній державній адміністрації Світлана Шеповалова, депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко, голова Громадської організації «Ірпінська агенція розвитку» Олена Чернявська, координатор проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО «Акселератор бізнесу 4.5.0.» Антон Головенко, голова громадської організації «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО» Денис Красінський, начальник управління інфрастурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства Андрій Літвинов, ветерани АТО, які започатковують власний бізнес, представники громадських об’єднань, підприємці.

 Сьогодні найголовнішим для кожного демобілізованого учасника АТО є гідна трудова діяльність, яка майже завжди гарантує успіх процесу соціальної інтеграції. Ветеранів АТО суспільство має розглядати як величезний потенціал та допомагати в організації власної справи. В цьому контексті актуальними вбачаються спеціальні програми, що передбачають надання допомоги для створення підприємств учасників АТО та для учасників АТО. Це, в свою чергу, є одним з шляхів їх реабілітації, мотивації, адаптації та інтеграції в мирне життя. Такі програми мають включати освітні курси, тренінги та консультації, які б дозволили започаткувати власну справу. Тож на заході учасники обговорювали результати дії таких програм в районі та їх корекцію.

Ірпінський міський голова Володимир Карплюк зазначив у своєму виступі: «Велике завдання сьогодні стоїть перед нами: щоб хлопці, які повертаються з АТО не замикалися у собі, щоб вони пам'ятали, що життя триває. Ця ініціатива сприяє і творчому пошуку, і реалізації бізнес-програми, яка може стати справою їх життя».

До виступу була запрошена Світлана Шеповалова, керівник Центру допомоги АТО при КОДА. Доповідь пані Світлани викликала неабиякий інтерес учасників. Особливо в частині бізнес-орієнтування демобілізованих учасників АТО та мікрокредитування з боку державних та недержавних установ та організацій.

На заході Сергієм Тарутою був презентований плід співпраці вчених та підприємців Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030». Розробила Доктрину команда дослідників з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, ДВНЗ Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Української бізнес-ініціативи. 
Назад к спискуКонтакти

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1 Банківські реквізити
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0