Емоції та враження від родинного свята для Воїнів Світла

Центр допомоги учасникам АТО при Київській обласній державній адміністрації

 Родинне свято "Зустрінемось" - відбулося! І воно було дійсно родинним. Ми ще раз впевнились,  якщо об'єднаємось, можемо зрушувати гори та,  що всі зміни на краще в нашій країні залежать тільки від нас - від народу України.

Виставка.  Це було справжнє диво. І не тільки від  надзвичайно емоційних фотографій,  але і від маскувальних сіток.  Сітки з'їжджалися до нас з усієї України. У них різні плетіння і в кожну з них вкладено часточки душ і сердець українців.

Багато сімей було з дітьми. На фестивалі  малечі не було нудно.  Дітки малювали,  вчились запускати і керувати безпілотником,  розбирали та  збирали зброю, танцювали, плели ляльки-мотанки, змагалися з батьками у велоквесті. До того ж забрали додому багато призів.


А частування для сімей наших воїнів було просто шедевральним! Такого розмаїття смакоти не знайти в жодному ресторані.

А які душевні бесіди точилися за обідом… До речі, може це й і є найголовнішим у заході?!  Воїни зустрілися з побратимами та познайомилися з іншими вояками. Спілкування було дуже емоційним.  Дружини та матері загиблих Героїв усвідомили, що вони не самотні в своєму горі, а ще, що життя продовжується.
Інформаційні стенди були однією з фішок програми. Дорожні карти по соціальних пільгам для воїнів та сімей розліталися не гірше гарячих пиріжків.


Ну і на останок - концерт груп і виконавців, що були знайомі нашим воїнам ще по зустрічам на фронті.


Ми досягли своєї мети. Ми всі багато чому навчилися за ці два з половиною роки війни. З таким потенціалом перемога буде за нами, і ми обов'язково Зустрінемось з Війни - до миру!
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0