Коротко про важливе

Центр допомоги учасникам АТО при Київській обласній державній адміністрації

За два дні (23 і 24 березня 2016) представники «Центру допомоги учасникам АТО Київської області» взяли участь відразу в трьох значних і важливих зустрічах, які, за словами керівника Центру Світлана Шеповалова, «ініціюють глобальні зміни в роботі з учасниками АТО».

- Нарада в Міністерстві соціальної політики з заступником міністра, представниками Міноборони, Управлінь соціального захисту та Центрів зайнятості. Основна ідея зустрічі: країні потрібна професійна армія. Контракт - це чесна форма взаємовідносин. Патріотизм, виражений в форматі «обов'язок захищати батьківщину», повинен бути підкріплений матеріальним забезпеченням і соціальними гарантіями. Держава, що організує оборону, має виплачувати нашим захисникам гідне утримання.
Всі учасники зустрічі абсолютно чітко розуміють, що фактично ошукані добровольці перших хвиль мобілізації (і з добровольчих батальйонів, і з ЗСУ) можуть дуже зашкодити процесу залучення нових або демобілізованих людей на контракт. Ситуацію треба виправляти та віддавати борги. Ця тверда позиція закріплена в резюме наради.
- Ще одна важлива подія - нарада в Управлінні у справах учасників АТО Міністерства внутрішніх справ. Управління створено зовсім недавно, і його співробітники (самі учасники АТО) проходять заплутаний і складний шлях присвоєння через суд статусу учасника бойових дій з одним з бійців добровольчого батальйону МВС. Сподіваємося, що прецедент буде створений, і бійці батальйонів МВС зможуть отримати статус УБД.
- Третя подія - круглий стіл «Психологічна та соціальна допомога очима ветеранів АТО». Було представлено цікаве і змістовне статистичне дослідження ГО «Українська асоціація фахівців з Подолання наслідків психотравмуючих подій» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Мета цієї праці полягає в проведенні оцінки якості надання послуг з психосоціальної адаптації державними органами влади з точки зору ветеранів АТО і вивченні особливостей психологічного їх стану в контексті прояву симптомів ПТСР.
Це перше таке дослідження в Україні, тому воно викликало закономірний інтерес. Після презентації учасники обговорили можливості участі приватних психологів в державній програмі психологічної реабілітації та можливості об'єднання психологів-волонтерів в асоціацію. Як сказала Світлана Шеповалова: «Ми сподіваємося отримати матеріали, які дозволять ветеранам самостійно оцінити свою потребу в психологічній реабілітації та знайти «свого» психолога. Такий підхід полегшить і роботу психологам, і приверне учасників АТО».
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0