Миколайчик, або Бізнес-семінар для атовців

Центр допомоги учасникам АТО при Київській обласній державній адміністрації

За ініціативою БО "Міжнародний благодійний фонд "Чисте небо" та участю бізнес - тренерів з Всеукраїнської асоціації консультантів з управління (CVC Ukraine), за підтримки служби дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації наприкінці грудня пройшов Перший бізнес семінар для учасників АТО Київщіни "Підприємництво: від Ідеї до бізнесу".

Справжнім новорічним подарунком для активної частини наших громадян – ветеранів АТО - став бізнес-семінар.
Протягом трьох днів учасники освітнього семінару жили в санаторії «Україна», що у місті Ворзель. Лекції відбувалися в місцевому конференц-залі, а сніданки-обіди в спеціалізованому приміщенні. До речі, весь комплекс: семінар-харчування-проживання, для АТОвців був безкоштовним. Організатори забезпечили навіть розважальну вечірню програму: ігри та вікторини, що розвивають ерудицію та логіку.
В безкоштовному трьохденному навчальному семінарі взяли участь 30 учасників АТО. Протягом всього часу найкращі бізнес-консультанти, коучи та бізнес-медіатори навчали колишніх бійців веденню власної справи. Програма семінару передбачила висвітлення всіх аспектів ведення сучасного бізнесу, розробки власної бізнес-моделі і бізнес-плану, правових основ ведення бізнесу, маркетингу, інтернет-маркетингу та соціальних аспектів ведення бізнесу та фінансів.
Якщо дуже коротко про власне семінар, то Дмитро Мельник надихнув аудиторію, спонукавши кожного розповісти про власну ідею, Андрій Богдан розповів - як розробити бізнес план. Олена Сапожкова дуже детально пояснила про правові основи бізнесу. Надія Копаниця - на прикладах показала, як працює маркетинг та які є прийоми "просування товарів". Тетяна Новицька - розповіла як бізнес може взаємодіяти з громадою та про фінанси для бізнесу. Юлія Чернявська про інтернет маркетинг як з невеликими витратами просувати свій бізнес, Віталій Майстренко допоміг кожному учаснику семінару створити заготовку бізнес моделі його власного майбутнього бізнесу, і поставив домашнє завдання — розробити її повністю. Наші ветерани поїхали додому з великими та детально пропрацьованими планами. Залишилось найголовніше — втілити їх в життя.
Семінар перетворився на такий інтерактивний захід, де консультанти не просто доповідали та розказували, а відповідали на безліч питань, які ставили учасники. Було дуже багато прикладів «з життя» та практичних занять. Учасники семінару дуже активні, а бізнес - консультанти залюбки надавали відповіді.
По закінченні семінару учасники отримали сертифікати. Діти, які відпочивають зараз в санаторії, прочитали воїнам вірші, заспівали пісні, і навіть водили хороводи з бійцями.

Відгуки учасників
Роман Ситіков:
Я вже в дома! Дякую волонтерській організації "ЧИСТЕ НЕБО", яка організувала 3-хденний курс "Підприємництво: від ідеї до бізнесу". Та тренерам великий уклін, які розжовували нам матеріал для ведення власного бізнесу від А до Я. Дуже вдячний Армену Шахарьянцу за те, що він заставив мене туди поїхати. Дякую)))))
Роман Поддубный:
Большое спасибо за организацию бизнес - семинара. Очень легко осознавался материал и понятно, доступно, на свежем воздухе и с пользой. Семинар пошёл на пользу. Вспомнил, утвердился, узнал новое, освежил память и даже больше - нашёл пути решения !) Жду продолжения )
З Фейсбука Ольги Лугової, координатора БО «Чисте небо»
"А мы провели семинар!
Три дня потрясающие тренеры рассказывали ветеранам, давали им лучшие практики для их бизнеса, который у них обязательно будет.
По программе было всего вроде бы понемногу - и как понять, какой бизнес - твой, и как проработать идею, и как ее разложить на составные части и снова собрать в правильном порядке, как ничего не упустить, как найти партнеров, где брать финансы, как креативно продвигать и правильно оформлять. Много полезного и интересного, и материал был так "упакован" и подан, что это перевернуло сознание студентам.
Именно такими, заинтересованными, вдумчивыми, с горящими глазами и хочется видеть наших ветеранов.
Вишенкой на торте, только не той, навязшей в зубах, а настоящей, стало выступление деток, которые отдыхают сейчас в санатории Украина. Отдельное спасибо им и их воспитателям, подготовившим за считанные часы игры и песни.
Спасибо за организацию вечерних игр Глебу Куцину.
И огромная благодарность моим коллегам Светлане Шеповаловой и Ирине Якуниной, организовавшим это волшебство. Именно волшебство, потому как люди превращаются... Да не опускаются у нас руки!"

https://www.facebook.com/chistenebo/posts/1122689624519442
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам