Родинний фестиваль 27 травня у Києві

Для усіх сімей, яких торкнулася війна, БФ "Чисте небо" та Центр Допомоги учасникам АТО в Київській області за підтримки КОДА, КОР організовує Родинний фестиваль «Зустрінемось! - З війни до миру».

Запрошуємо демобілізованих учасників АТО, воїнів - добровольців, членів їх родин та волонтерів відвідати фестиваль.

Також у рамках нашого фестивалю буде можливість отримати кваліфіковану допомогу юристів, психологів, реабілітологів, та ближче познайомитися з організаціями, що опікуються ветеранами, бійцями та їх сім”ями , а ще отримати інформацію про можливе працевлаштування та перекваліфікацію на ярмарці вакансій.

Секція "Відкритий лекторій”. Послухати та поговорити із експертами-тренерами про психологічну та антистресову терапію, мотивацію, планування часу, юридичні питання, розвиток кар'єри, створення власної справи. Зустрітись із бізнес активними ветеранами, які поділяться досвідом та дадуть поради, щодо відкриття власної справи.

На фестивалі можна буде  послухати пісні у виконанні українських музикантів, що часто бувають в зоні АТО,   відвідати фотовиставку світлин військових фотографів - волонтерів, та  виставку волонтерської сітки (маскувальної і не тільки) та зробити фото в костюмі “кікімора”.

Для дітей облаштовані дитячі майданчики, а розважати їх будуть  аніматори.  І діти і дорослі можуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, арт-терапії, написати лист бійцям та зробити власноруч листівку, розмалювати чашку та сплести оберіг - паракордовий браслет, та ін . Наприкінці виставки всі зроблені на майстер класах подарунки бійцям будуть передані волонтерам, які вирушають на Схід.

На відвідувачів чекатиме смачний обід, велоквест, інформаційні стенди та виставка - ярмарок виробників області.


Ми пишаємося нашими воїнами і будемо піклуватися ними навіть після повернення з АТО. Знайдіть свою дорогу до мирного життя. Будемо раді бачити усіх 27 травня 2017 року з 14-00 до 20-00 у 17 павільйоні ВДНГ.
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0