Стратегічна сесія

Запрошуємо на стратегічну сесію громадські організації, волонтерські ініціативи та підприємства Київської області. 
Реєстрація
 

Всеукраїнський Форум Недержавних Організацій та Центр допомоги учасникам АТО в Київській області у партнерстві з Громадянською платформою Нова Країна запрошує Вас прийняти участь у розробці стратегії розвитку бізнес- та соціальних ініціатив активних мешканців Київської області, що призведе в тому числі до вирішення багатьох питань переселенців, учасників АТО та їх родин. 

Ми хочемо, аби цей захід став платформою для консолідації думок громадськості, а проведена робота лягла в основу для ефективного процесу координації зусиль усіх зацікавлених сторін - переселенців, учасників АТО, їх родин, державних та місцевих органів влади, місцевих та міжнародних громадських організацій, бізнесу та донорських агенцій.

Розробка стратегії громадськими організаціями – лише перший, але важливий крок на цьому шляху. 

Наступним стане великий круглий стіл за участю державних та місцевих органів влади, бізнесу та донорських агенцій, на якому буде презентована стратегія та обговорені можливі шляхи її реалізації.

Для участі у круглому столі для розробки стратегії необхідно заповнити реєстраційну форму за лінком . Реєстрація триватиме до 18 січня 2016 року включно. 

З усіх питань можна звертатися за адресою nationalcoordinator@ngoforum.org.ua

Захід на facebook
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0