Вокзал-Київ. Відкрито

Куточок відпочинку бійців «Київ-Вокзал»

Волонтерський пост на вокзалі Києва для бійців АТО

Волонтерський пост на вокзалі Києва для бійців АТО

12 жовтня Київ приєднався до прифронтових міст: почав роботу волонтерський пункт на Південному залізничному вокзалі для бійців АТО, організований БО «Чисте небо». Пункт працює вже майже 2 місяці. Чай-кава-печиво-бутерброди-зарядити телефон - ось з цього все починалося. Тепер є невеличка бібліотека та телевізор з DVD. В Місці відпочинку панує дивовижна атмосфера єднання. Величезну допомогу надають кияни, які приносять смакоту для бійців. По вихідних і вечорами приносять навіть гарячу їжу: борщ, плов, супи, картоплю з м'ясом, пироги, пиріжки ... Дуже допомагають такі ж вокзальні пункти інших міст і порадою, і інформацією. Заходять журналісти. Краща нагорода волонтерам і тим, хто їм допомагає, - щасливі обличчя наших воїнів, що виражають велику подяку. Довгий час не виходило організувати цілодобову роботу, але, схоже, цей рубіж подолано і з 21 грудня пост починає працювати в цілодобовому режимі.

Волонтери БО «Чисте небо» - незвичайні люди і справжні воїни світла з відкритою душею -зустрічають хлопців і дарують їм неймовірне тепло власних сердець. Бійцям важливо знати, що їх цінують і чекають не тільки їх сім'ї та друзі!

По середах і п'ятницях з 15 до 17 на вокзальному волонтерському пункті для бійців організовані юридичні консультації. Досвідчені фахівці приходять, з’ясовують питання та консультують бійців.

Плануємо проводити екскурсії по Києву для груп бійців, які знаходяться на вокзалі цілий день в очікуванні поїзда.

Передайте, будь ласка, нашим воїнам: якщо до поїзда вони мають час, то тепер їх чекають у волонтерському пункті, який знаходиться в залі відпочинку на третьому поверсі Південного вокзалу.

 

https://www.facebook.com/groups/437783666413967/?fref=ts
Назад к спискуКОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0