Головні інвестори України: Дмитро Краслянський

Опис бізнесу(бізнес ідея, бізнес проект);

Сімейна піцерія

Повна вартість проекту

Одноразові витрати - 220 000 грн.

Щомісячні витрати - 98 500 грн.

Етапи проекту

Пошук приміщення, ремонт, дозвільні документи, обладнання, набір працівників, відкриття.

На що витрачу перші сто тисяч грн

На ремонт приміщення 

 

 

ІНТЕРВЬЮ

З чого для Вас почалася війна? Як потрапили в ЗСУ?

2014 рік, перша хвиля мобілізації. 72-а бригада, 2-й батальон. З початку квітня 2014-го вже були у Донецькій області. Звільнення Маріуполя, Амбросівка, Савур Могила.


Розкажіть про обставини поранення
18-го липня 2014 неподалік Савур-Могили, село Тарани. Був артобстріл, і міна прилитіла в окоп. Ампутована права нога, в лівій нозі дірка 8 см, черепномозкова травма в потилицю осколки прилетіли. Більше 2-х років лікування у Німеччині. Зараз на протезі, займаюсь спортом, “качаюсь” є діти, сім'я, доця Софійка.

Яка ваша бізнес-ідея?
Своя сімейна кав'ярня або піцерії, але для діток. Щоб можно було залучати діточок до приготування піци або випічки, майстер-класи влаштувавать. Проводить дитячі дні народження, сімейні свята і таке інше.

Я планую в цьому році відкрити вже. Це в мене так заплановано. Я собі ціль поставив і по любому я до неї дойду. Планую відкривати в Борисполі.

Чому саме сімейна кав'ярня?
Ця ідея в мене з'явилася, коли я на лікуванні в Німеччині був. В них там це норма. Бориспіль стрімко розвивається, будується  от закладів такого плану майже немає. 

КОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0