Головні інвестори України: Ігор Дерман

Опис бізнесу

Агрегатор таксі. Сервіс замовлень таксі для міських поїздок.

Повна вартість проекту «під ключ» - 250000$

Етапи проекту

- Розробка технічної документації

-Розробка маркетингового плану

-Створення програмного забезпечення

-Запуск рекламної кампанії. Вихід на ринок.

-Доопрацювання, робота над усуненням можливих помилок в ПО, покращення ПО.

-Створення автопарку.

На що витрачу перші сто тисяч грн

Створення технічної документації. Дизайн UX/UI.

 

 

З чого для Вас почалася війна? Як потрапили в ЗСУ?
Я кадровий офіцер. В липні 2009 року поступив у Харківський Танковий Інститут на спеціальність озброєння та військова техніка. Провчився 5-ть років. 22 червня 2014 року відбувся випуск, як раз у розпал бойових дій на Сході. Потрапив на службу у 92-у бригаду на посаду заступника роти з озброєння. Участь безпосередньо у бойових діях почалась з 2015-го року. В березні місяці приступив до виконання бойових завдань у складі підрозділу. м. Щастя та околиці. Луганська область.

Розкажіть про обставини поранення.
Це була вже друга ротація. Ротний опорний пункт в околицях міста Мар'їнка, Донецька область. Почався мінометний обстріл, відбувся вибух, отримав поранення правої ноги.  Далі евакуація, кілька госпіталів і я опинився у лікарні ім. Мечникова, місто Дніпро. Лікарями було прийнято рішення про ампутацію ноги. Шансів врятувати не було.

Яка ваша бізнес ідея?
Моя бізнес ідея полягає в відкритті служби таксі в м. Харків. Наразі обсяг ринку перевезень в Харкові  40 000 замовлень на день. Для початку плануємо зайняти відсоток ринку, і далі розвиватись.  А в подальшому, якщо розвивати за допомогою реклами, і підтримувати цей бізнес, то можна вийти і на трохи більші суми.
В планах створення власного додатку для нашої служби таксі. Додаток має складатись з двох частин: власне клієнтської та виключно водійської. І це може коливатися в розмірі від десяти до тридцяти п’яти тисяч доларів.
З розвитком справи плануємо залучати хлопців-ветеранів до роботи.

Чому обрали саме цей напрямок?
Тому, що мені знайомий цей бізнес. Після поранення, вже коли я в Харкові проходив реабілітацію, ми з братом відкрили ФОП та стали партнерами UBER. Мали кілька машин, водіїв, але є бажання розвиватись та робити щось своє.
В той час в мене ще не було протеза, багато часу проводив по госпіталям, але, по факту, взяв на себе обов'язки HR і у продажах, і самому водити.
Тобто у мене є розуміння, як відбирати людей на роботу як працювати з кадрами і інших технічних моментів, пов'язаних  з цим бізнесом.


 

 

КОНТАКТИ

Власник рахунку
Номер рахунку
МФО
Банк
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"

Звіт по отриманим та витраченим коштам

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0