24 вересня 2016 року Родинний Фестиваль Зустрінемось! З війни - до миру

Центр помощи участникам АТО при Киевской областной государственной администрации

Фестиваль Зустрінемось

Фестиваль, приурочений до Міжнародного дня Миру, відбудеться 24.09.2016р. З 13-00 до 21-00 на території ВДНГ, павільон №17.

Мета - дати можливість воїнам зустрітись і разом знайти дорогу до мирного життя.
Цільова аудиторія Демобілізовані учасники АТО, воїни-добровольці, члени їх родин, члени сімей загиблих, близькі люди, волонтери (Київської області і Києва, але не виключно)

 

Родинний фестиваль для учасників АТО та їх сімей “Зустрінемось!” З війни — до миру, що приурочений до Міжнародного дня Миру.

Фестиваль відбудеться 24.09.2016р. З 13-00 до 21-00 на території ВДНГ, павільон №17.

Організатори:
Благодійний Фонд "Чисте небо", Центри Допомоги учасникам АТО в Київській області, в м.Києві, ГО Українська асоціація інвалідів АТО, Всеукраїнський Альянс Бійців та Волонтерів АТО За підтримки КОДА, КМДА.

Мета - дати можливість воїнам зустрітись і разом знайти дорогу до мирного життя.

Під час фестивалю у ветеранів та їх родин буде можливість зустрітись и згадати, як це було, а ткож дізнатися більше про державні служби та волонтерські ініціативи, які допомагають повернутись у мирне життя, вилікувати рани, нанесені війною, розвиватись, налагоджувати відносини в родинах, будувати своє майбутнє.

Україна стає сильнішою, коли сильнішим стає кожен.  

Цільова аудиторія

Демобілізовані учасники АТО, воїни-добровольці, члени їх родин, члени сімей загиблих, близькі люди, волонтери (Київської області і Києва, але не виключно)

Основні заходи фестивалю:

  • концерт зірок української естради

  • Спектакль Молоді вітри

  • Фотовиставка

  • Інформація партнерів (юристів, психологів, реабілітологів, партіотичного виховання)

  • Майстер-класи, арт-терапія, інші активності як для дітей, так і для дорослих

  • Обід

  • Велоквест

Друзі,
фестиваль в більшості организовано волонтерськими зусиллями. І артисти будуть виступати безкоштовно, і фотографії автори надають чудові, і організатори, і ВДНГ, та інші партнери, і продукти на обід зібрали в області, і волонтери-аніматори будуть працювать для дітей і дорослих.
Но, як ви розумієте, все одно є витрати, за які потрібно слатити гроші. Привезти-вивезти, надрукувати, змонтувати, прибрати, підключити електрику і воду, орендувати обладнання і ще багато чого, за що потрібно сплатити грошима. 

Відтак, звертаємось до вас за допомогою.
Готівка: 5167 9856 9012 3211 (Лугова О.М.) - будь ласка, з поміткою "для фестиваля", можна з деталізацієй, на що чи кого конкрекретно.
Безготівка: БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
Номер рахунку 2600 9052 7435 15
МФО 300711 в ПАТ КБ "ПриватБанк"


Версия для печати

Назад к спискуКонтакти

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1 Банківські реквізити
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/chystenebo/data/mod-tmp) in Unknown on line 0