Центр допомоги учасникам АТО провів нараду на Переяславщині

Центр помощи участникам АТО при Киевской областной государственной администрации

10 жовтня провели нараду в Переяслав-Хмельницькому. На зустрічі були присутні представники міської та районної влади, волонтери та учасники АТО. 

 

Головними питаннями зустрічі було обговорення юридичної, психологічної, санатарно-курортної та соціальної допомоги учасникам АТО. Також присутні порушили теми призначення земельних ділянок демобілізованим, професійної адаптації тих, хто повернувся із зони військового конфлікту, і доступу бійців до пільг та послуг від державних і недержавних організацій.

Про різні види допомоги, які надаються всім бійцям АТО та демобілізованим, докладно розповіла керівник Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Київській ОДА Світлана Шеповалова. Вона презентувала роботу центру, головна мета якого полягає у об’єднанні зусиль органів влади, силових структур і громадських організацій для ефективного вирішення різного роду проблем учасників військового конфлікту на Донбасі.

Віктор Пальнюк, представник Юридичної сотні, відповів на питання, а також надав методичні матеріали, ознайомив з телефоном гарячої лінії та сайтом Юридичної сотні.

Ірина Гук, координатор Центру, ознайомила присутніх з особливостями медичного обслуговування демобілізованих бійців, отримання путівок. Особливу увагу вона привернула до вирішення проблем з Гепатитом С, а також необхідності проведення щорічного медичного обстеження. Крім того, Ірина наголосила на необхідності збору та узагальнення інформації про необхідні ліки і закладання в бюджет району сум на закупівлю ліків. 

На нараді були присутні міський голова Тарас Костін, заступник міського голови, голова міського Центру допомоги учасникам АТО Валентина Губенко, керуюча справами виконкому Валентина Гринець взяли участь у розширеному засіданні Центрів допомоги учасникам АТО міста Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району. Участь в обговоренні зазначених питань взяли керівник Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда, ветерани АТО, представники міських та районних управлінь соціального захисту населення, служб у справах дітей та сім’ї, центрів допомоги учасникам АТО, волонтери, правозахисники, представники медичних установ.

http://koda.gov.ua/news/vidbulosya-rozshirene-zasidannya-centr/


Версия для печати

Назад к спискуКонтакти

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська 1 Банківські реквізити
БО "Міжнародний благодійний фонд 'Чисте небо'"
2600 9052 7435 15
300711
ПАТ КБ "ПриватБанк"